Cześć ! Dzień dobry!

Cieszę się, że tu jesteś!
Poznajmy się lepiej !

Nazywam się Milena Pawłowska!
Na co dzień jestem szczęśliwą istotą.
Nie uznaję półśrodków i bylejakości, a w ludziach cenię
ich pozytywną energię, naturalność i prawdę.

Prywatnie żona i mama Ksawerego.

OFICJALNIE

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii, logopedą dyplomowanym oraz trenerem umiejętności społecznych. Swoje doświadczenie zdobywałam na stażach w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz w gabinetach logopedycznych. Obecnie współpracuję z toruńskimi przedszkolami. Cały bagaż doświadczeń i nowych umiejętności zdobywam również dzięki etatowi: mama rezolutnego synka. Wychowywanie dziecka daje mi wiele radości i satysfakcji, ale także inspiruje mnie oraz obdarowuje nowymi pomysłami, które stanowią cenny fundament podczas pracy z innymi dziećmi. 

Jestem właścicielką Akademii Rozwoju oraz Pogotowia Logopedycznego, które stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla zapracowanych rodziców. Posiadam profesjonalne zaplecze pomocy terapeutycznych oraz wyspecjalizowany sprzęt logopedyczny. Dysponuję również najnowszym wyposażeniem multimedialnym.

Z ogromną przyjemnością podzielę się z Tobą i Twoim Dzieckiem pozytywną energią, moją miłością do tworzenia oraz kreatywnymi projektami. 

NIEOFICJALNIE

W zanadrzu mam oczywiście mnóstwo innych sposobów na "moje szczęście". Otóż nie wyobrażam sobie aktywnych poranków bez aromatycznej Pani Kawy, a cudownego popołudnia bez pysznego domowego obiadu z plamą na ubraniu. Idealny wieczór to bez wątpienia wygodne ramię Pana Męża z mocnym kinem w tle, gdy Mały K. już słodko śpi w swoim pokoju. 

Jestem subtelną minimalistką, która ceni sobie prostotę i nowatorstwo. Dbam o wszystko, co mnie otacza, a moja doba liczy więcej niż 24 godziny.

W wolnych chwilach włączam życiowy odkurzacz i ogarniam bałagan myśli robiąc konkretne porządki we własnej głowie. Kolekcjonuje tylko same dobre momenty. 

Poza tym... 
... żyje po swojemu. Tak po prostu!

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość


Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.