Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!

Akademia Rozwoju
Milena Pawłowska
Zasięg terytorialny:
Toruń i okolice oraz powiat rypiński
tel.668 692 666

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość


Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie firma AKADEMIA ROZWOJU Milena Pawłowska z siedzibą w Toruniu przy ul. Szuwarów 9/13, 87-100 Toruń, tel. 668- 692-666, mail: kontakt@pogotowielogopedyczne.pl

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako dobrowolnej zgody oraz art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody.

4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty będące zaangażowane w kontakt oraz podmioty z którymi zawarto umowę powierzenia danych w zakresie świadczenia usług hostingu.

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie niektórych danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

8. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.