Jak pracuję ?

Pogotowie logopedyczne to nic innego, jak mobilny gabinet logopedyczny, który stanowi rewelacyjne rozwiązanie w dzisiejszym świecie. Zapracowani rodzice nie muszą marnować czasu na dojazd oraz oczekiwanie w kolejce do gabinetu. Mogą zająć się swoimi obowiązkami, gdy ich dzieci będą uczestniczyć w terapii, w zaciszu domowych pieleszy.

Drogi Rodzicu wsiadam do swojego mobilnego gabinetu logopedycznego i jadę pod wskazany we wcześniejszych ustaleniach adres. Spotykamy się w Waszym domu, po czym dokładam wszelkich starań,  aby Twoje dziecko dobrze czuło się w mojej obecności, realizowało plan terapii, a przy tym świetnie się bawiło.

Prowadzone przeze mnie zajęcia odbywają się w bezpiecznej atmosferze przy użyciu wielu atrakcyjnych metod, technik i form pracy, które czynią terapię logopedyczną bardzo przyjemną. 

Z mojej mobilności mogą skorzystać mieszkańcy Torunia oraz powiatu toruńskiego, a także mieszkańcy powiatu rypińskiego.

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość


Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.